Pirties procedūros

Mėgaukitės garinės pirties malonumais

Poilsis neskubantiems lietuviškoje pirtyje. Jūsų laukia 4 valandų procedūros su pirtininku. Pirties seansą pradėsite su puodeliu žolelių arbatos. Garinėje pirtininkas supažindins su lietuviškos pirties tradicijomis, lėtai sušilsite, bus atliekamas viso kūno šveitimas, patirsite vanojimo malonumą, mėgausitės įvairių vantų kvapais, palepinkite kūną natūraliais aliejais ar medumi.

Kviečiame susipažinti su gurmaniška Pamiškės SPA pirtimi.

Pagrindinė mūsų pirties dalis yra garinė, na o kiekvienos garinės širdis – krosnis.
Tradiciškai ji šildoma gyva ugnimi, liepsnos tiesiogiai laižo akmenis, taip įkaitindamos juos iki raudonumo ir įkraudamos ugnies energija. Tokiu būdu kūrenama krosnis reikalauja daug priežiūros ir laiko. Šeimininkui paruošti pirtį užtrunka net 5-6 valandas. Krosnis ilgai kūrenama beržinėmis malkomis kol susidaro pakankamai žarijų. Prieš pat pabaigą žarijos išgriebiamos ir išnešamos laukan – kad maudantis nesmilktų. Ant akmenų gerai šliūkštelėjus vandens pirtis su karštu garu uždaroma valandai brandintis. Brandinant pirtį perdžiūvęs liepų lentų paviršius gauna drėgmės, ir pirtelė pasitinka lankytojus grynu karščiu ir nepakartojamu aromatu.
Vanduo garinėje kompensuoja ugnies karštį ir padaro pirtį „minkštesne“, tinkamą sveikam prakaitavimui, prausimuisi, vanojimuisi. Pamiškės garų pirtyje temperatūra siekia 50–70 ° C, o santykinė oro drėgmė yra 40–70%. Kaip mes sakome, švelnus garinės mikroklimatas subalansuotas moterims, bet puikiai tinka ir vyrams 🙂

Pritaikyta 2-4 žmonėms, tačiau atskirais atvejais gali būti iki 10 pirties mėgėjų.

Procedūrų kainos

  • Pirtis su pirtininku dviems – 170 Eur.
  • Pirtis su pirtininku keturiems – 220 Eur.

Didesniam žmonių skaičiui, kaina sutartinė.